Masumlar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForuma GirişLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevdiği yazara övgüler yağdırdı

2 posters
YazarMesaj
arda
Co-Admin
Co-Admin
arda

Sevdiği yazara övgüler yağdırdı Empty
MesajKonu: Sevdiği yazara övgüler yağdırdı   Sevdiği yazara övgüler yağdırdı Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 1:02 pm

Sevdiği yazara övgüler yağdırdı 090425-111816-184242-C ‘Siyah Süt’ ve ‘Aşk’tan çok etkilenen Gülben Ergen, Elif Şafak’ı öven bir yazı kaleme aldı.

YENİ albümü ‘Uzun Yol Şarkıları’nın tanıtım konserlerinden sonra bir süre inzivaya çekilen Gülben Ergen bol bol müzik dinleyip kitap okuduğunu söyledi. Güneri Civaoğlu’nun programına çok sevdiği yazar Elif Şafak ile konuk olan Ergen, büyük sırrını da açıkladı. Siyah Süt’ten sonra ‘Aşk’ı da büyük bir ilgiyle okuduğunu söyleyen Güben Ergen, Elif Şafak’a ‘Siyah Süt’ü bir anne olarak okurken çok duygulandım. Samimiyetiniz beni çok mutlu etti’’ diyerek teşekkür etti.

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

Şafak’In ‘Aşk’ adlı romanını da bir çırpıda okuduğunu belirten Ergen, okuma notlarını sitesinde yayınladı. Ergen, övgü yazısını şöyle bitirdi: ‘Anne kadın Elif Şafak’a... Teşekkürler hayatın sana yaşattıklarına, kaynaklarına, ilhamlarına, alt yapına, inançlarına, üslubuna, hayata sığdırdıklarına, tüm uykusuzluklarına!’
http://www.forummasumlar.yetkinforum.com
İsimsiz_Kral
Site Yöneticileri
Site Yöneticileri
İsimsiz_Kral

Sevdiği yazara övgüler yağdırdı Empty
MesajKonu: Geri: Sevdiği yazara övgüler yağdırdı   Sevdiği yazara övgüler yağdırdı Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:39 pm

bilgiler için sağol
http://forummasumlar.yetkinforum.com

Sevdiği yazara övgüler yağdırdı
1 sayfadaki 1 sayfası